به ما ملحق شو!
تماس با ما!
ما رو دنبال کن!
رزرو تور آنتالیا از شیراز با بهترین قیمت
رزرو تور آنتالیا از شیراز با بهترین قیمت ۲۶ دی ۱۴۰۲

گردشگری در آنتالیا به دلیل محیط فرهنگی فوق العاده و مقاصد گردشگری متنوع که شامل مکان های طبیعی جذاب، باغ های شگفت انگیز، مکان های تفریحی مختلف و سواحل خیره کننده می شود، مقصد فوق العاده ای است که بسیاری آن را دوست دارند. این شهر با 2 میلیون و 500 هزار نفر جمعیت، پنجمین شهر بزرگ ترکیه از نظر جمعیت و مقصد گردشگری است. آنتالیا به عنوان یکی از مهم ترین مکان های گردشگری ترکیه در سواحل مدیترانه شهرت خود را به دست آورده است .

آنتالیا تجسم روشنی از تاریخ باستان را منعکس می کند. بازدیدکنندگان آنتالیا مکان های تاریخی دیدنی و موزه هایی با اشیای قیمتی را پیدا می کنند. آژانس مسافرتی آدینه سفر پارس در تور آنتالیا از شیراز قصد دارد تا شما را با بهترین مکان های آنتالیا آشنا کند. آدینه سفر یکی از ارائه دهندگان تورهای ارزان و در عین حال فوق لوکس بوده و تعطیلات به یاد ماندنی برای شما و خانواده‌ تان خلق می کند.

بهترین مکان های دیدنی آنتالیا

آیا قصد رزرو تور آنتالیا از شیراز را دارید؟ پس اجازه دهید شما را با مهم ترین مکان های گردشگری آنتالیا ترکیه آشنا کنیم که اغلب گردشگران از آن دیدن می کنند.

آبشارهای آنتالیا

یکی از مهمترین دلایل گردشگری آنتالیا آبشارهای زیبای آن است. آبشار دودن زیباترین آبشار است و زیبایی آبشار کورشونلو یا آبشار ماناوگات را دست کم نمی گیریم. آبشارها یکی از زیباترین مکان های گردشگری آنتالیا ترکیه محسوب می شوند.

زیباترین آبشارهای آنتالیا ترکیه با یکی از جاذبه های گردشگری آنتالیا یعنی آبشارها آشنا شوید چرا که شهر آنتالیا شامل زیباترین آبشارهای ترکیه است.

جاذبه های گردشگری آنتالیا

سواحل آنتالیا

یکی از محبوب ترین مکان ها برای اکثر بازدیدکنندگان لذت بردن از سواحل آنتالیا است. پس از رزرو تور آنتالیا از شیراز  به سواحل این شهر بروید تا از نور خورشید، دریا و فعالیت های لذت بخش آنجا لذت ببرید.

سواحل آنتالیا ترکیه از زیباترین مقاصد گردشگری آنتالیا هستند

سفر به آنتالیا با تور مستقیم از شیراز

باغ های آنتالیا

حتما قبل از تصمیم به رزرو تور آنتالیا از شیراز بهترین مکان های توریستی در آنتالیا را جستجو کرده اید. مطمئناً متوجه خواهید شد که باغ های آنتالیا در خط مقدم قرار دارند، زیرا همه عاشق قدم زدن در میان فضاهای سبز و سایه در زیر شاخه های درختان سرسبز هستند.

مناطق توریستی در آنتالیا

مناطق توریستی آنتالیا

دره کوپرولو

دره کوپرولو کانیون یکی از زیباترین مناطق توریستی آنتالیا محسوب می شود، زیرا به دلیل زیبایی طبیعت و ویرانه های رومی فوق العاده اش، مانند پل رومی باستان، که تا به امروز نیز مورد استفاده قرار می گیرد، مشهور است. بسیاری از علاقه مندان به ورزش های آبی و کمپینگ در این دره رفت و آمد می کنند. دره کوپرولو در شهر ماناوگات واقع شده است.

 

دره کوپرو در آنتالیا، ترکیه

سفر به آنتالیا از شیراز

موزه آنتالیا

یکی از اهدافی که موزه آنتالیا به آن علاقه مند می باشد نشان دادن عظمت تاریخی است که این کشور شاهد آن بوده ، زیرا موزه ها از جمله مکان های گردشگری آنتالیا هستند که عمدتاً بر ارائه یک نمای کلی از این تاریخ به مهمانان تمرکز دارند.

مکان های توریستی در آنتالیا

گردشگری در آنتالیا

باغ وحش آنتالیا

باغ وحش آنتالیا شامل انواع حیوانات است تا به بازدیدکننده تجربه بی نظیری از آشنایی با حیوانات و دیدن آنها در محیطی شبیه به محیط اصلی آنها بدهد. به همین دلیل یکی از بهترین ها در بین چندین مکان گردشگری آنتالیا به حساب می آید.

مکان های توریستی در آنتالیا

باغ وحش آنتالیا

کوه گلوک، آنتالیا

اگر پس از رزرو تور آنتالیا از شیراز فرصتی برای بازدید از کوه گلوک پیدا کردید، یعنی به اندازه کافی خوش شانس هستید. کوه گلوک از سایر مکان های توریستی آنتالیا با مزایای بسیاری متمایز است. جایی که می توانید از تماشای مناظر فوق العاده از بالای کوه لذت ببرید.

مناطق توریستی در آنتالیا

سفر به آنتالیا از شیراز

میدان جمهوری، آنتالیا

فرصت منحصر به فردی که در مدت حضور در این شهر باید از آن استفاده کنید، بازدید از میدان جمهوری آنتالیا واقع در کنیالتی است. جنبه‌های مختلف فرهنگ این شهر غنی را درک کنید و بخشی از آداب و رسوم و سنت‌های ساکنان آن را کشف کنید.